Цена 2 200.00 ₴

Описание объявления

Якщо Вас цікавить ціна шафи купе в місті Львові, повідомте нам розмір та короткий опис шафи-купе. Наші дизайнери, протягом дня, зроблять дизайн-проект та прорахують вартість (безкоштовно). Розмір та опис можете повідомити по одному з телефонів, розміщених у контактних даних, або завітавши у наш магазин (м.Львів, вул.Личаківська 160).

Наша компанія рада запропонувати Вам шафа купе на замовлення у Львові, різних видів та конфігурації. Для квартири або будинку ми виготовляємо вмонтовані та корпусні шафи купе.

Цінність нашої шафи-купе полягає в тому, що ви отримуєте виріб, виготовлений з якісних матеріалів, за доступною ціною. Ваша шафа-купе буде спроектована саме для вас, вона буде унікальною і в ній будуть враховані усі Ваші побажання. А застосувавши, в шафі дизайнерські оздоблення, Ви отримаєте неповторну красу і шик.

Ціну шафи купе у Львові можете взнати, зателефонувавши за одним із цих номерів: +38(096) 046-19-54, +38(032) 253-68-54, +38(093)751-17-34, або завітавши у наш магазин у Львові (вул.Личаківська 160).


При виробництві шафи-купе ми використовуємо тільки якісне, екологічно чисте ДСП товщиною не менше 18 мм., кромку ПВХ(пластик) та розсувні алюмінієві двері системи ADS та ARISTO. Наповнення розсувних дверей може бути дзеркало, звичайне та тоноване скло. За Вашим бажанням на скло або дзеркало може бути нанесено малюнок (більше 1000 варіантів) методом матування або фотодруку.

Термін виготовлення шафи купе від 7 до 10 робочих днів. Створення дизайн-проекту та заміри шафи купе в нас БЕЗКОШТОВНІ.

Похожие объявления в Львове

ШАФИ КУПЕ НА ЗА МОВЛЕННЯ (ЛЬВІВ)
1 900.00 ₴
Якщо Вас цікавить ціна шафи купе в місті Львові, повідомте нам розмір та короткий опис шафи-купе. Н
9 апреля 2014

Больше предложений в категории: Мебель для прихожей в Львове