Доска объявленийФорумДом и семьяМолодые мамы Львова

Екологічне прибирання,і вагітність,і діти,і ми...

Создал Світлана Вільна, 5 июля 2012

Лист до мамусь, котрі в пошуках рецептів НЕТРАДИЦІЙНОГО, ЯКІСНОГО та ЕКОЛОГІЧНОГО прибирання!
Приємно констатувати, що велика частка майбутніх та молодих мам, а також бабусь, шукають відповіді на питання «як убезпечити своїх маленьких дітей і себе від шкідливого впливу хімічних речовин, з якими практично спів проживають у своїх оселях». Так, це та побутова хімія, якою щоденно користуються практично всі, прибираючи у своїх помешканнях. Вихід, звичайно, є! Екологічне прибирання — без жодного шкідливого засобу, лише самі прості і завжди присутні під рукою: ВОДА, сіль, сода харчова, оцет, лимон, гірчичний порошок, сироватка... ганчірка і гумові рукавички. Не дивуйтеся, ці прості інгредієнти забезпечать вам і здоров’я і чистоту, причому, чистоту не хімічну, а природну. На основі цих інгредієнтів можна навести багато рецептів для прибирання, та серед усіх рецептів є один — найцікавіший і найпростіший і най.. най... най...
Всі ці засоби може замінити одна-єдина СЕРВЕТКА — Серветка АСТ<sup class="reg">®</sup>, і звичайна ВОДА. Хочу поділитися з вами захопленням, яке отримуємо за щораз при прибиранні свого помешкання. Понад 5 років тому, коли ми готувалися до народження первістка, чоловік перейнявся впровадженням екологічної концепції у наше життя і побут, та все вишукував і вишукував, і... знайшов «диво», яким не перестаємо захоплюватися. Не буду зупинятися, як де і коли, але ми її ОТРИМАЛИ І МАЄМО. Так, це дійсно диво, цією Серветкою прибирається так швидко, так легко, так економно, так екологічно, що навіть не ймемо тями (по стількох роках) — як можна таке придумати. Закрадається хороша думка — Господь про нас дбає навіть у такий спосіб. Цією серветкою витирається бруд любого походження і з любої поверхні: потрібно лише намочити її водою, добре викрутити і ВИТИРАТИ ВСЕ, що попадає під руку. Сухою серветкою витирається пил (також) з любих поверхонь. Маючи цю серветку, ми прибираємо без жодного засобу, зусиль і з найменшими затратами часу!... Нашому Дмитрику найбільше подобається витирати, заціловане Оленкою, дзеркало, маленький помічник з радістю несе відповідає за його чистоту. Наші рідні, друзі і знайомі теж мають такі серветки — помічниці, та хочеться щоб про неї знали всі. Маючи такі серветки, ви збережете себе, своїх рідних і довкілля ... від отруєння і засмічення. У цей час, коли маємо стільки інформації про жахливі наслідки «панування» людини над ПРИРОДОЮ, не можемо стояти осторонь і чекати, що хтось і колись..., ми маємо самі дбати про себе і про майбутнє для наших дітей, хай навіть у такий простий спосіб, відмовившись від шкідливої для всіх і всього побутової хімії.
Дорогі мої подруги, з чистим серцем і сумлінням раджу — скористайтеся цим чудесним винаходом Швецької Компанії АСТ — серветкою АСТ<sup class="reg">®</sup>, а випробувавши її в роботі, поділіться враженням і досвідом застосування при прибиранні зі своїми друзями. Це так приємно сіяти добрі справи. до речі це сайт ,де можна купити ці серветки і т.п.www.storytsiaklub.com З любов’ю Світлана Вільна, вихователь, м. Львів.